optykus katowice

Optykus

optykus katowice

Salon Optyczny

Optykus jest zakładem optycznym stawiający na najwyższą jakości obsługi – pozwoliło nam to uzyskać zaufanie kilku pokoleń klientów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie – naszą misją jest spełnianie Państwa oczekiwań. To sprawia, że nasi klienci są zawsze zadowoleni i chętnie polecają nasze usługi.
Optykus posiada w stałej ofercie zakładu optycznego ponad 500 markowych oprawek. Profesjonalni optycy skontrolują Państwa wadę wzroku oraz sprawdzą adekwatność aktualnego doboru soczewek do Państwa okularów.

Nasze zalety

Dostępność

Od 8:30 do 18:30 pod telefonem w celu umówienia wizyty.

Profesjonalizm

Wykonujemy badania od 10 lat. Posiadamy profesjonalne urządzenia do badania wady wzroku.

Zaopatrzenie

W naszym salonie czeka dla Państwa ponad 500 różnych oprawek dla dzieci, młodzieży, mężczyzn i kobiet.

Oprawy okularowe

Nasz personel służy Państwu fachową pomocą przy doborze opraw okularowych. Naszym celem jest udzielenie Państwu profesjonalnej porady – staramy się, aby Państwa okulary były komfortowe w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie. Na podstawie naszych rekomendacji, będą Państwo mogli wybrać oprawy odpowiednie do danych soczewek korekcyjnych (nie wszystkie oprawki mogą być stosowane do szkieł progresywnych czy dwuogniskowych).

Proces doboru opraw wymaga rozważenia wielu aspektów - ramki muszą harmonizować z wyglądem, stylem ubierania i rodzajem wykonywanej pracy, a także z osobowością klienta. Zwracamy uwagę nie tylko na kształt twarzy, ale także kolor, kształt, oprawę i osadzenie oczu, rozstawienie źrenic, kształt nosa i ust.

Pani lubiące częste zmiany makijażu fryzury powinny wybrać oprawy nie zobowiązujące do określonego stylu. Osoby korzystające z okularów w pracy, powinny odwiedzić zakład optyczny w stroju oficjalnym – ułatwi to dobranie oprawek, tak aby stanowiły uzupełnienie profesjonalnego wizerunku.

Nasza oferta obejmuje stylowe oprawy z najnowszych kolekcji oraz ramki w klasycznych wzorach. Staramy spełnić wszystkie Państwa życzenia, kierując się obowiązującymi trendami i najlepszymi rozwiązaniami technicznymi.
Zakład optyczny OPTYKUS oferuje Państwu szeroki wybór soczewek:
Soczewki plastikowe (organiczne):
• z polimerów termoutwardzalnych: CR 39, poliakrylu, poliuretanu;
• z polimerów termoplastycznych: poliwęglanu (policarbonu);
• zawsze utwardzone lakierem, uodparniającym je na uszkodzenia mechaniczne;
• mają nowoczesną powłokę antyrefleksyjną, posiadającą szereg warstw przeciwodbiciowych:
o powłoka antystatyczna - skuteczna bariera przeciwko zabrudzeniom, pomaga w utrzymaniu soczewek w czystości, nie przyciąga drobin kurzu;
o powłoka hydrofobowa - przyspiesza usuwanie kropel wody, również w przypadku zaparowania soczewek;
o powłoka oleofobowa - ułatwia czyszczenie zabrudzeń, np. drobin tuszu czy śladów od rzęs lub palców.

Soczewki progresywne i dwuogniskowe:
• zapewniają płynną zmiana mocy - gwarantują komfort widzenia dali i z bliska, a także na odległości pośrednie;
• pozwalają używać jednej pary okularów zamiast dwóch bez względu na rodzaj wykonywanych czynności;
• ta sama funkcjonalność ale soczewki progresywne nie mają widocznego segmentu jak w soczewkach dwuogniskowych.

Soczewki wysokoindeksowe.:
• są do 55% bardziej płaskie i do 40% cieńsze i lżejsze od standardowych soczewek;
• charakteryzują się 100% ochroną przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;
• do ich produkcji używane są materiały kilkakrotnie odporniejsze na przełamanie - polecamy do opraw bezramkowych typu patent czy żyłka.
• dedykowane są przede wszystkim osobom o średnich i dużych wadach wzroku, zarówno przy krótko- jak i dalekowzroczności, gdzie standardowe soczewki charakteryzują się znaczną grubością i ciężarem.

Zakład optyczny Optykus to tradycja profesjonalnej obsługi klienta. Wyróżnia nas najwyższa rzetelność wykonywanych usług oraz atrakcyjne ceny.

Optykus

Optykus jest zakładem optycznym z ponad 10 letnią tradycją. Zakład został założony w 2008 r. i dzięki najwyższej jakości obsługi cieszymy się zaufaniem kolejnego pokolenia klientów. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że nasi klienci są zawsze zadowoleni i chętnie polecają nasze usługi. Zakład optyczny Optykus posiada w stałej ofercie ponad 500 firmowych oprawek. Nasi optycy przeprowadzą kompleksowe badanie wzroku, sprawdzą jakie są aktualnie dobrane soczewki do Państwa okularów.
Możliwość dojazdu do miast: Katowice, Mikołów, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź, Tarnowskie Góry i okolice.

Wskazówki dojazdu:
Siedziba naszej firmy mieści się niedaleko Skody w Katowicach. Miejsca parkingowe dla klientów przy budynku.

W przypadku pytań od Państwa firma Optykus dysponuje czasem od 9-18 od poniedizałku do piątku.

Optykus
ul. Kościuszki 92
40-519 Katowice